Můj příběh

Od mládí jsem o sebe pečovala, jak nejlépe jsem uměla. Dobré kosmetické přípravky a pravidelné návštěvy kosmetického salonu byly samozřejmostí a součástí mého života. A myslela jsem si, že za těchto bezpečnostních opatření mě něco takového jako stárnutí nikdy nepotká.  A ono to opravdu fungovalo. Do mých 50. narozenin...

Viděla jsem sice drobné změny na svém obličeji, 

ale moje naivní víra, že to je všechno, co mě může potkat, byla pevná. Vždyť jsem se o sebe opravdu poctivě starala!

Bod zlomu však na sebe nechával pouze čekat. Během roku moje tvář zaznamenala snad všechny projevy stárnutí, které existují. V zrcadle se na mě dívala žena, která se proměňovala a já jsem se cítila podvedená. Psychicky jsem se nehroutila, na to mám život hodně ráda, ale začala jsem se bát, kam to povede...

Rozhodla jsem se situaci řešit!

Koupila jsem si krémy za neskutečné peníze, zvýšila jsem počet návštěv kosmetiky a přečetla jsem si moudrou knihu. V té mi bylo vysvětleno, že stáří je nedílnou součástí  života a já mám pracovat na tom, jak tuto zkutečnost přijmou.  Samozřejmě v ní bylo hodně cenných rad jak projevy stárnutí zmírnit, ale ty nefungovaly .

Nechtěla jsem svůj životní čas prožívat s očima, které jsou zapadlé v očních důlcích, s hlubokými vráskami, faldy, divnou bradou a podbradkem, za který by se nemusela stydět žádná čarodějnice z pohádky.

Jen to, že se bojím bolesti, mě tehdy zachránilo před plastickou operací...

Příštích 5 let jsem žádné řešení nenašla. Pozorovala jsem v zrcadle svůj dále se měnící obličej a lhala bych Vám, že jsem si zvykla...

Zlom nastal v okamžiku, kdy jsem dostala od své známé doporučení k paní  Mudr. Elizabeth Thomson.  Příliš jsem této návštěvě nevěřila, ale byla to jediná možnost, která mi přišla do cesty. O to větší bylo moje překvapení, když jsem na konzultaci zjistila, že můj vzhled se může změnit bez plastické operace a dalších nepřirozených zákroků.

Za pár týdnů jsem už věděla, že postupně odhalují tajemství, jak si sama pouze pomocí svých rukou a znalostí mohu zachránit svůj obličej proti vlivům času.

A moje nadšení bylo tak velké, že slovo dalo slovo a já jsem měla tu čest stát se studentkou fyziologické terapie pro mladistvý vzhled  u u u Mudr. Elizabeth Thomas Thomson.

Od té doby mými konzultacemi  a programem fyziologické terapie prošlo více než 250 klientek.

Vypadají mladistvě a jsou samy sobě zdrojem této změny, zdrojem péče o zdraví a celkové harmonie.

Nyní mohu pomoci, poradit i Vám...

1. Začněte s testem
Pro začátek zjistíte, jak se čas podepsat na Vašem mladistvém vzhledu.
2. Rezervujte si konzultaci
Na této konzultaci zdarma se podíváme podrobněji na Vaše potřeby.
3. Pustíme se do práce
Nabídnu Vám nějaké možnosti, jak si mladistvý vzhled obnovit.

Test mladistvého vzhledu >>>>