Vítejte na mé stránce
"Mladistvý vzhled"

Od mládí jsem o sebe pečovala, jak nejlépe jsem uměla. Dobré kosmetické přípravky a pravidelné návštěvy kosmetického salonu byly samozřejmostí a součástí mého života. A myslela jsem si, že za těchto bezpečnostních opatření mě něco takového jako stárnutí nikdy nepotká.

A ono to opravdu fungovalo. Do mých 50. narozenin...

Jsem iniciátorka ženské přirozené krásy bez ohledu na věk, bez nutnosti kosmetiky a plastických operací. Učím ženy pradávnou metodu udržení přirozené krásy. Protože věřím, že v každé ženě je schopnost obnovit svou krásu v jakémkoliv věku.

Mgr. Dagmar Schulzová

Viděla jsem sice drobné změny na svém obličeji, ale...

...ale moje naivní víra, že to je všechno, co mě může potkat, byla pevná. 

Vždyť pro sebe dělám co můžu!

Bod zlomu však na sebe nechával pouze čekat. A pak se roztančil nejlépe jak uměl. Během roku moje tvář zaznamenala snad všechny projevy stárnutí, které existují. V zrcadle se na mě dívala žena, která se proměňovala a já jsem se cítila podvedená. Psychicky jsem se nehroutila, na to mám život hodně ráda a moje hodnoty jsou nastavené, ale začala jsem se bát, kam to povede...

Rozhodla jsem se situaci řešit!

Koupila jsem si krémy za neskutečné peníze, zvýšila počet návštěv kosmetiky a přečetla jsem si moudrou knihu. V té mi bylo vysvětleno, že stáří je nedílnou součástí  života a já mám pracovat na tom, jak tuto zkutečnost přijmou.  Samozřejmě v ní bylo hodně cenných rad, jak projevy stárnutí zmírnit, ale o mém obličeji tam nebyla ani tečka.

Ale já jsem nechtěla tento cenný čas prožít s očima, které jsou zapadlé v očních důlcích, z hlubokými vráskami, faldy, divnou bradou a podbradkem, za které by se nemusela stydět žádná čarodějnice z pohádky.

Jen to, že se bojím bolesti, mě tehdy zachránilo před plastickou operací...

Příštích 5 let jsem žádné řešení nenašla...

Pozorovala jsem v zrcadle svůj dále se měnící obličej a lhala bych Vám, že jsem si zvykla...

A pak jednoho obyčejného dne jsem dostala doporučení k paní Mudr. Elizabeth Thomas Thomson...

Bývalé fyzioterapeutce v důchodu. Moje pocity byly hodně zkreslené. Fyzioterapie?

Já přece nejsem nemocná!

Moje dobrá známá, která pro mě toto doporučení získala, mě nedokázala přesvědčit, že Elizabeth se věnuje  speciálním technikám pro zachování a navrácení mladistvého vzhledu, které by mi mohly pomoci. Příliš jsem této návštěvě nevěřila, ale byla to jediná možnost, která mi přišla do cesty.

Za pár týdnů jsem věděla, že postupně odhalují tajemství, jak si sama pouze pomocí svých rukou a znalostí mohu zachránit svůj obličej proti vlivům času. A moje nadšení bylo tak velké, že slovo dalo slovo a já jsem měla tu čest stát se studentkou paní Mudr. Elizabeth Thomas Thomson. Od té doby s jejím laskavým svolením mými konzultacemi prošlo více než 150 klientek.

Vypadají mladistvě a jsou samy sobě zdrojem této změny, zdrojem péče o zdraví a harmonie.

A mohu poradit a pomoci i Vám...

Co můžete pro sebe udělat teď hned?

Vyplňte si zdarma test mladistvého vzhledu a zjistěte,
jak na tom Váš vzhled je