KOMPLETNÍ PŘÍRUČKA JAK SE ZBAVIT 10-15 LET

Přečtěte si tento článek dříve než vstoupíte do Základního kurzu pro mladistvý vzhled.

Techniky fyziologické terapie pro mladistvý vzhled jsou zaměřené na obnovení krevního oběhu. Na uvolnění cév, které jsou utlačované svaly obličeje a krku v důsledku spasmu svalů.

Zapojit se do této terapie bude vyžadovat čas ke studiu a čas k praktickým cvičením, ruce a zrcadlo. Je dobré mít vedle sebe nějaký časoměřič.

Nabízím Vám videotrénky s instruktorem, kde je všechno podrobně a srozumitelně vysvětleno. Každá akce je podrobně popsaná.

Videontrénink pro obličejové svaly ve většině případů vychází ze základní polohy. Posaďte se na židli tak, aby jste seděla na celé zadní ploše stehen, nohy vedle sebe na podlaze bez překřížení, záda jsou rovná. V této poloze všechny svalové řetězce plně fungují.

Cvičení a masáže svalů obličeje provádíme komplexně aby se vytvořila svalová paměť.

Pamatujte, že je velmi důležité mít 1 den v týdnu volno na zotavení.

Po 2-3 týdnech každodenní praxe budete moci vidět první výsledky. Dejte si měsíc nebo dva na viditelné změny.

Mějte na paměti, že výsledek může být stížen v důsledku dlouhodobého stresu, nedostatku spánku nebo nízkého tlaku.

Opravdu hodně záleží na Vašem celkovém zdraví, dobré náladě a píli. Podrobněji si o tom promluvíme během terapie.

S obličejovými svaly pracujeme z pohodlí domova. Doporučuje se ráno a odpoledne, můžeme i večer, ale ne krátce před spaním. Čas před spaním musí být v délce 2-3 hodiny.

Během této terapie se uvolní velké množství přebytečné tekutiny a k jejímu odstranění je potřeba svalové aktivity. Když hned po fyziologické terapii půjdeme spát, můžeme se probudit s otoky, protože lymfytický systém také spí.

A kdy se fyziologické terapii vyhnout?

Určitě v případě akutní respirační infekce, výskytu herpesu, nachlazení, jakéhokoliv zánětlivého procesu. Terapie by měla být zastavená až do úplného zotavení. Pokud se dostane infekce do lymfatických cest, šíří se téměř okamžitě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů