RYCHLÉ EFEKTY SPECIÁLNÍCH TECHNIK PRO MLADISTVÝ VZHLED

Začala jste se věnovat Základnímu kurzu pro mladistvý vzhled a netrpělivě očekáváte první změny na svém obličeji?

Mám pro Vás dobou zprávu. Rychlé účinky se dostaví od 1. dne do 2,5 měsíců.

Pojďme se podívat, které to jsou?

  1. Odstranění otoků

Velkou pozornost věnujeme krku. Obnoví se jeho statika, upraví se poloha obratlů, zbavíme se svalových bloků, které nám utlačují cévy. V důsledku toho se upraví průchodnost cév a lymfatických cest. Přebytečná mezibuněčná tekutina opouští měkké tkáně a objem našeho obličeje se výrazně změnší.

  1. Upravení reliéfu obličeje

Jak to uděláme? Snížíme nadměrné svalové napětí svalů! Ze svalů v kontrakci se stanou svaly uvolněné, zdravé a dlouhé. Reliéf obličeje je vyhlazen a vyrovnán. Už tady nejsou záhyby a pokřivené linie. Objeví se efekt otevřené a uvolněné tváře, záhyby a vrásky jsou odstaněny.

  1. Úleva od bolesti

Mnohé z nás si ani nevšimnou, že život bez bolesti je štěstí. Jak spokojeně žít, když nás bolí hlava, krk, ramena i záda?

Obnovení průtoku krve a svalového napětí snižují bolest. Držení těla se zlepšuje, symetrie ramen se vyrovná a krk se prodlužuje.

Díky obnovenému průtoku krve mozkem se budete cítit lépe, zvýší se energie, zlepší se kvalita spánku a pocit celkové pohody.

A to jsou vynikající výsledky, které stojí za trochu námahy.

  1. Psychická a emocionální relaxace

Snížení otoků a zbavení se bolesti je určitě dobré. Důležité však není jen to, že k těmto změnám došlo. Velký význam má fakt, jak tyto změny ovlivňují nás a jak ovlivňují náš život.

Je prokázáno, že pravidelné speciální samomasáže a cvičení ze Základního kurzu pro mladistvý vzhled zlepšují nejen fyziologické, ale také psychické ukazatele.

Klientky se stávají mnohem vyrovnanější a sebevědomější. Řada z nich zaznamenala pokles výskytu negativních emocí a deprese.

  1. Zlepšení kvality života

Je běžné, že když začneme praktikovat samomasáže a cvičení speciálních technik pro mladistvý vzhled, zaměříme se hlavně na vnější změny svého obličeje. Chceme se rozloučit se svými vráskami, otoky i podbradkem.

Ale najednou zjistíme, že se nám žije nějak volněji a snáze. Zlepšuje se naše celková pohoda a jako mávnutím proutku se objeví více energie, chuť žít a tvořit. Přestaneme spěchat na svůj gauč, abychom na něm zůstaly co nejdéle. Začneme si všímat krásy kolem. A místo toho, abychom šly do lékárny pro prášky od bolení hlavy, příjde nám jako lepší nápad jít na procházku, zajímat se např. o tanec nebo se hýčkat masáží.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů