PRAVDA O PLASTICKÝCH OPERACÍCH, KTEROU VÁM LÉKAŘ NEŘEKNE

Kde nestačila příroda, tam pomůže plastika. To je současný názor nejen starších žen. Počet plastických operací celosvětové roste.

Nechat si napíchat botox je v dnešní době stejná rutina jako zajít si jednou za měsíc ke kadeřníkovi.Tvrdí plastický chirurg Mudr. Ondřej Měšták.

Mudr. Cimický, známý psychiatr zase varuje. Pozor na závislot na plastických operacích. DISMORFOBIE – porucha vnímání vlastního těla je závislostí jako každá jiná a musí se léčit. Jedinci z touto nemocí mají pocit, že jejich tělo je stále v nějakém nepořádku, že to prostě stále není ono. Znáte někoho takového ve svém okolí?

Netvrdím, že plastická chirugie není důležitá. Vrozené deformace a stovky neštěstí, které nás mohou potkat na cestě životem často vyžadují pomoc plastických chirurgů. Ale závodit o stále dokonalejší vzhled? Při tom rizika jsou opravdu velká a nešťastých žen přibývá.

Co se může všechno stát?

Právě v oblasti plastické chirurgie je řada mladých lékařů s nedostačenou praxí. Plastická chirurgie je velmi lukrativní obor a zákroky nejsou hrazeny pojišťovnou. A tak se stane, že se na vlně zisku vezou i lékaři jiných oboru a dokonce jeden zákrok běžně prováděl obvodní lékař se svoji sestrou.

Mudr. Otakar Lučák primář plastické chirurgie Ostrava tvrdí, že jedem měsíc v roce operuji pokažené pacienty.

Podívejme se na následky špatně odvedené práce lékaře?

  • ztráta peněz za výkon bez výsledku
  • křivý nos po zákroku, kdy nos měl být hezčí
  • oční víčka, která s oblibou operují jiné profese
  • závažná infekční komplikace u použití prsních implantátů
  • poškození lícních nervů u chirurgického vypínání obličeje.

Mezi všemi vede botox. Je to název pro botulin. Přečíst si něco o botulinu ve Wikipedii je opravdu zážitek. I tak botox je zákrok, na který ženy chodí rády a nejčastěji. Vlastně musí. Jeho účinky totiž do čtyřech měsíců odezní. Při tom opakování botoxu je velmi nebezpečné. A jak funguje? Po injekční aplikaci botulin paralyzuje sval. Sval ustrne. Na mimice však spolupracuje řada svalů. A když jeden vypadne ze hry, druhé se aktivizují a vznikají sekundární a mnohem výraznější vrásky. Je to takový krysí závod, který nikdy nedopadá dobře.

Hledáté řešení estetického problému a Výše uvedené možnosti jsou pro Vás nepřijatelné? Klikněte na link

https://tinyurl.com/y73n8ytp

Tagy: